S námi jste vždy v obraze

773 755 612
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2019
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2018
Profesionální knihovna Jihomoravského kraje 2014

Oddělení pro děti a mládež

E-mail: detske@knihovna-kyjov.cz
Tel.: 773 755 613, 518 614 359

imageDĚTSKÉ ODDĚLENÍ - MĚSTSKÁ KNIHOVNA KYJOV

Sok Energycasino kifizetés játékos szeret időt tölteni az olvasótermekben, és ez nem is csoda, hiszen ezek a szobák kikapcsolódást nyújtanak a kaszinó emeletének nyüzsgéséből. Ez a fajta tér segít a kaszinóvezetőknek abban, hogy több játékost vonzzanak. Egy kaszinó elrendezése fontos a siker szempontjából, mivel befolyásolja, hogy hányan játszanak ott, és hogy visszatérnek-e. Ez ugyanaz a koncepció, ami az élelmiszerboltokat és a bevásárlóközpontokat sikeressé teszi, de a kaszinókra alkalmazva. Az online marketingstratégia kiválasztásakor ügyeljen arra, hogy a valós és a virtuális világot is célba vegye. Gondoljon arra, hogy az ügyfelei hogyan keresnék meg a kaszinóját, használnának-e egy utazási oldalt vagy a közösségi médiát. Próbálja meghatározni, hogy az Ön vállalkozásának mely aspektusai a legfontosabbak számukra, és összpontosítson azokra a szempontokra, amelyek egyedivé teszik az Ön ingatlanát. Megpróbálhatja a helyalapú marketinget is kihasználni, ami segít a kaszinójának abban, hogy versenyezzen a környék más kaszinóival. Ügyeljen arra, hogy minőségi képeket és fülbemászó címeket használjon, hogy felkeltse a potenciális ügyfelek figyelmét. Egy kaszinó dizájnja óriási hatással van a kaszinójátékosokra. Valójában nagyban meghatározza, hogy hányan jönnek be egy kaszinóba, és mennyi ideig maradnak. Egy kaszinó elrendezése a szerencsejátékosok nagy százalékát vonzhatja. Minél több játékos jön be és marad a kaszinóban, annál valószínűbb, hogy visszatérnek. Hasonlóképpen egy élelmiszerbolt elrendezése is több vásárlót vonzhat.

Wielu graczy w kasyna z paysafecard lubi czytać literaturę dziecięcą, ponieważ daje im to poczucie nostalgii i niewinności. Chociaż niektóre kasyna mają sekcję książek dla dzieci, wielu graczy woli kupować te książki w sklepach internetowych lub księgarniach. Gracze często wybierają literaturę dziecięcą opartą na klasycznych historiach lub bajkach, ponieważ lubią niewinne i magiczne elementy tych opowieści. W niektórych przypadkach gracze kupują nawet kilka egzemplarzy tej samej książki, aby mogli trzymać jedną w domu, a drugą w pokoju hotelowym podczas podróży. Gracze twierdzą, że czytanie literatury dziecięcej pomaga im się zrelaksować i uciec od stresu życia codziennego. Jest to również sposób, aby połączyć się z wewnętrznym dzieckiem i ponownie poczuć radość.

image

Oddělení pro děti a mládež nabízí v rámci knižního fondu beletrii a naučnou literaturu primárně určenou pro děti a mládež ve věku do 15 let. Beletrie je rozdělena do věkových kategorií 0-9 let, 9-12 let a 12-15+ (tj. literatura young adult). Zároveň je zde možnost zapůjčení časopisů a audioknih pro stejné věkové kategorie. Několikátým rokem také nabízíme k zapůjčení deskové hry. Ty se půjčují oproti vratné záloze – hry 200,-/1 ks, Albi tužka 300,-.

NABÍDKA PROGRAMŮ PRO MŠ A ZŠ

Knihovna pravidelně realizuje programy pro mateřské, základní a střední školy v rámci mimoškolního vzdělávání. Vyučující si tak pro své žáky mohou vybrat ze široké nabídky besed a knihovnu po domluvě navštívit.

NABÍDKA TEMATICKÝCH BESED A PROGRAMŮ
PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024
(zobrazíte v PDF kliknutím na obrázek)

image       image

image      image  

V roce 2019 byl na dětském oddělení zřízen Family Point – místo pro rodiče s nejmenšími dětmi. Family Point je obecně veřejný prostor přátelský rodině, který u nás funguje v rámci provozní doby dětského oddělení. Můžete tedy s dětmi volně přijít, pohrát si, prohlédnout knížky, děti případně nakrmit či využít informační služby Family Pointu – kontakty na místní organizace apod. Přebalovací pult je umístěn zvlášť – na toaletách v přízemí, které jsou jinak pro veřejnost uzamčeny z důvodu zachování hygienického standardu. Přebalovací pult je možné využívat v provozní době oddělení pro dospělé. 

V rámci celorepublikových knihovnických akcí se pravidelně účastníme Noci s Andersenem, Pasování prvňáčků na čtenáře knihovny a projektu Jižní Morava čte. V posledních letech jsme se také zapojili do projektu Babička a dědeček do školky a Bookstart – s knížkou do života