Virtuální univerzita třetího věku

Od 3. 2. 2021 bude spuštěn nový semestr naší Virtuální univerzity třetího věku. Podmínkou ke studiu je věk starobního důchodu nebo invalidní důchod. Aktuálně spouštíme dva kurzy - České dějiny a jejich souvislosti II. a Barokní architekturu v Čechách. Zapsat si můžete oba (pozor - České dějiny navazují na stejné téma I.) nebo pouze jeden z nich. V případě obou je potřeba uhradit 2x poplatek za semestr. S ohledem na současnou situaci a vládní nařízení není možné zaručit, zda budou či nebudou probíhat společné hodiny. Není tedy nutností řešit osobní účast na přednáškách (ta je obvykle povinná pro ukončení semestru) a prozatím se počítá s tím, že celý semestr proběhne pouze online formou. Je potřeba se pouze dostavit k uhrazení poplatku za semestr a podepsání přihlášky, aby vám byl spuštěn přístup k přednáškám a testům. Přihlášení a odhlášení studentů je možné do 28. 2. 2021, můžete si tedy až dvě lekce nezávazně vyzkoušet, než se rozhodnete, zda budete ve studiu pokračovat. V případě zájmu nám napište přímo na FB nebo na uvedených kontaktech.