Pohádková cesta s poslechem audioknihy Vnučka čaroděje Modromíra

Akce potrvá od 1. června do 31. srpna 2021

Projekt Pohádková cesta poskytli knihovně k dispozici autoři knihy „Vnučka čaroděje Modromíra“Martin a Lucka Kučerovi. Ti nejenom, že celou tuto krásnou akci pro děti vytvořili, ale poskytli ji také kompletně se všemi materiály pro naše čtenáře zdarma ke sdílení. Vy si tak díky nim můžete tuto pohádkovou cestu projít, seznámit se tak s audioknihou Vnučka čaroděje Modromíra a případně na stránkách www.hithit.com můžete podpořit vydání této knihy v tištěné podobě.

A jak to funguje?

Pohádková cesta je sestavena z kartiček, které jsou vyzbrojeny QR kódem a označeny číslem příslušné kapitoly.

Kartičky vypadají na pohled stejně, je tedy potřeba věnovat pozornost číslům, aby vám kapitoly navazovaly.

Úvodní kapitola je umístěna na dveřích Městské knihovny, ta další potom v nedalekém Studiu Biokrálovna, které s námi v této akci spolupracuje.

Další kapitolky knihy jsou umístěny v parku. Kapitol je dohromady 29 a opět jdou na zpáteční cestu přes Biokrálovnu.

Poslední kapitola je umístěna v Dětském oddělení, kde od nás dostanete za absolvování celé cesty malou odměnu ;)

Pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na nás, mrkněte na naši FB stránku nebo se zeptejte cestou přímo v knihovně či ve Studiu Biokrálovna. Všichni vám rádi pomůžeme ;)