S námi jste vždy v obraze

773 755 612
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2019
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2018
Profesionální knihovna Jihomoravského kraje 2014

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S KNIHOVNOU

V rámci celorepublilkové akce TÝDEN KNIHOVEN, proběhne ve středu, 5. října, od 10:00 do 17:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S KNIHOVNOU. 


V rámci DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ nabídneme bohatý program pro všechny od těch nejmenších, až po dospělé a seniory. 
Již od 10:00 proběhne tradiční setkání v rámci akce BOOKSTART: S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA, S MIMINKEM DO KNIHOVNY, které je určeno pro rodiče s nejmenšími dětmi.
V dospělém oddělení bude od 10:00 do 14:00 k vydění výstava SOUČASNÉ ČESKÉ LITERÁRNÍ TVORBY, ta bude určena zejména žákům Středních škol. 

V rámci doprovodného programu bude probíhat WORKSHOP LÍČENÍ S JARMILOU, VÝROBA STRAŠILOŽEK S VĚRKOU DUPYNOVOU, PŘEDSTAVENÍ A PRODEJ PRODUKTŮ ZUZKY TEPLÍKOVÉ AJ. V dětském oddělení se děti mohou těšit na možnost výroby placek, ukázku programování pro děti, v čítárně i dospělém oddělení bude v odpoledních hodinách možnost sednout si ke kávě s knihou, karetní hrou nebo vyzkoušet některé z IQ fitness her, které v knihovně máme k dispozici. 

V rámci DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  a zároveň po celý týden 3. - 7. října bude REGISTRACE NOVÝCH ČTENÁŘŮ ZDARMA a proběhne také AMNESTIE UPOMÍNEK DO VÝŠE 300,-

image