S námi jste vždy v obraze

773 755 612
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2019
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2018
Profesionální knihovna Jihomoravského kraje 2014

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S KNIHOVNOU

V rámce celorepublikové akce TÝDEN KNIHOVEN, která probíhá v 1. říjnovém týdnu, pořádá knihovna DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ


Den otevřených dveří proběhne ve středu 4. října od 10:00 do 17:00 hodin, přístupna budou všechny oddělení knihovny. Pro všechny nové čtenáře bude probíhat registrace zdarma (to po celý týden) a taktéž celý týden bude amnestie upomínek do výše 200,-. 
Těšit se můžete na akci pro rodiče s nejmenšími dětmi v rámci setkání BOOKSTART: S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA, S MIMINKEM DO KNIHOVNY. Ta proběhne v Oddělení pro děti od 10:00. V programu vystoupí MANŽELÉ BÍLÍ se svým LOUTKOVÝM DIVADÉLKEM VNOUČEK

Odpoledne proběhne WORKSHOP s Věrkou Dupynovou, který bude tematicky zaměřený k soutěži JIŽNÍ MORAVA ČTE, tedy na téma „Nekonečný svět fantazie." Potkat se tady můžete se Zuzkou Teplíkovou, která představí svoji dětskou knihu s tématem HOMEOPATIE: CELESTÝNČINY KOUZELNÉ KULIČKY. Od 15:00 proběhne autorské čtení. 

V dětském oddělení se také můžete se svými dětmi zúčastnit BURZY HRAČEK a přijít vyměnit hračky, které už vaše děti tolik nebaví. Máte-li zájem něco na burzu přinést, můžete nás kontaktovat předem na e-mailu detske@knihovna-kyjov.cz nebo tel.: 773 755 613. 

V oddělení pro dospelé si můžete po celý den prohlédnout VÝSTAVU KOMIKSŮ, které jsou v knihovně k dispozici a můžete se zúčastnit LITERÁRNÍHO KVÍZU. Každý, kdo dosáhne maximálního počtu bodů bude odměněn. Jak jinak, než knihou!

Využít můžete také možnosti nechat si obalit své vlastní knihy, které si přinesete. 

Ve vestibulu knihovny si můžete prohlédnout panelovou výstavu s názvem VÍRA V TRADICI, kterou nám zapůjčilo Vlastivědné muzeum Kyjov. 

V oddělení studovna-čítárna se můžete potkat s Martinem A. Štvrteckým, který bude prezentovat práci nakladatelství PARSIFAL. Pokud vás tedy zajímá, jak vydat vlastní knihu, jaké jsou náklady, co je k tomu potřeba, nebo cokoliv dalšího, určitě se zastavte. Během dne proběhne také filmová projekce v rámci Projektu PROMÍTEJ I TY! A to od 15.00. Film Ženy za volantem: Příběhy z cesty po Pamíru

image