S námi jste vždy v obraze

773 755 612
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2019
Komunitní knihovna Jihomoravského kraje 2018
Profesionální knihovna Jihomoravského kraje 2014

BOOKSTART: ZNAKOVÁNÍ PRO MIMINKA

V rámci pravidelného setkávání BOOKSTART: S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA, S MIMINKEM DO KNIHOVNY proběhne přednáška s lektorkou PAVLÍNOU SPURNOU: ZNAKOVÁNÍ PRO MIMINKA. 


Přednáška proběhne od 10:00 v oddělení pro děti a mládež. Věk je ideální do 3let dítěte. Na tuto akci je potřeba se registrovat! Kontakt: detske@gmail.com, tel.: 773 755 613. Akce se můžete zúčastnit sami nebo i s dětmi. 

A co se můžete dozvědět? Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče?
Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku. Přínosů znakování s dětmi je mnoho – od snížení frustrace a vytvoření větší důvěry mezi batolaty a jejich rodiči až po zvýšení IQ. Přijďte se spolu s ostatními rodiči naučit jak se domluvit s vaším nemluvnětem a otevřete si tak jedinečné okénko do mysli vašeho dítěte.
Program Baby Signs® je světově nejrozšířenější metoda znakové řeci pro batolata vyvinuta předními odborníky v oboru Dr. Lindou Acredolo a Dr. Susan Goodwyn a založena na jejich dlouholetém vědeckém výzkumu. Petra Spurná se znakování věnuje již pátým rokem. 

image